TMD TRANS

transport, przeprowadzki,usługi transportowe,bagażówka, przeprowadzki gdynia, przeprowadzki trójmiasto
transport, przeprowadzki, usługi transportowe, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wejherowo przeprowadzki Trójmiasto, Przeprowadzki łączone krajowe i zagraniczne,Transport Władysławowo,Tani transport trójmiasto

 

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą w branży przeprowadzki. Działamy na terenie całej Polski jak i za granicą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń ☎ 690-646-888

6 myśli nt. „TMD TRANS”

  1. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez firmę TMD Trans. Szybko i sprawnie, bezproblemowo i miło – tak przebiegała nasza przeprowadzka. Ceny bardzo przystępne i, co najważniejsze, żadnych niespodzianek typu dopłata za znoszenie z V piętra czy wnoszenie na strych po niewygodnych (wąskich i stromych) schodkach. Panowie bardzo mili, na nic się nie skarżyli, nic nie było dla nich zbyt ciężkie, czy niemożliwe do zrobienia. Polecam wszystkim i sama też jeszcze z przyjemnością skorzystam z usług firmy TMD.

  2. W pełni profesjonalna firma, świetnie współpracujący ze sobą, bardzo kulturalni pracownicy, dla których chyba nie ma rzeczy niemożliwych w temacie przeprowadzki. Nasze meble świetnie zabezpieczyli oraz przewieźli szybko i sprawnie. Panowie Maciek i Mateusz duży szacun za profesjonalizm 🙂

  3. 100%zadowolenia.Przeprowadzka ze Zgierza do Gdańska bardzo sprawnie i w miłej atmosferze i przede wszystkim niedrogo .Polecam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeprowadzki / Usługi transportowe