Kometarze

transport, przeprowadzki,usługi transportowe
transport, przeprowadzki, Gdynia, Gdańsk, Rumia, Trójmiasto,Łódź,Bydgoszcz,Przeprowadzki łączone w kraju i za granicą

Przeprowadzaliśmy Ciebie?

Napisz czy się sprawdziliśmy?


 

7 myśli nt. „Kometarze”

 1. Przeprowadzka punktualnie,sprawnie szybko i profesjonalnie/przewożone były m.in.antyki/.zadzwoniłam do kilku firm ta była najtańsza i to znacząco w porównaniu z innymi przewożnikami.Bardzo miła obsługa,jestem bardzo zadowolona ,firma jest godna polecenia.

 2. Firma elastyczna i punktualna. Przeprowadzili mnie pomimo bardzo krótkiego terminu od pierwszego kontaktu. Świetnie zabezpieczyli rzeczy i byli punktualni. Całe mieszkanie opróżnili w niecałe 2 godziny, łącznie z odkręceniem kuchenki i zmywarki. Rozładunek około 20 minut 🙂
  Szczerze polecam 😀

 3. Ludzie! Polecamy tych Panów! Pierwsze,to bardzo przystępna i konkretna cena,bez dodatkowych ukrytych kosztów,ważne,by powiedzieć podczas rozmowy telefonicznej, CO dokładnie będzie do zabrania podczas przeprowadzki,żeby nie było niespodzianek,np pianina,które się „urodzi” po przyjściu Panów na miejsce;).Drugie,to dobra organizacja w czasie,jeśli powie się,że chciałoby się zamknąć przeprowadzkę w czasie np 2 h,to tyle należy się spodziewać,Panowie pracują szybko i sprawnie,żadnych stu przerw na papierosika podczas,drapania się po głowie etc.Trzecie,to Panowie są silni,doświadczeni,sympatyczni i kulturalni i mają poczucie humoru.Bardzo polecamy!!!My zaryzykowaliśmy,nie znając nikogo,kto pokorzystałby z usług Firmy Kangur,ani nawet samej Firmy,a jednak byliśmy BARDZO zadowoleni.Z pewnością będziemy polecać znajomym!Dziękujemy!;)
  P.S Ciekawostka-Firma Kangur odbiera też meble do utylizacji.
  Pozdrawiamy!
  Ci od pięknego widoku z IX piętra;))

 4. Aha,i kto nie da tym Panom napiwku,ten robi wiochę;)!!!W pełni zasługują za swoją ciężką pracę!

 5. Firma na 100% godna polecenia ! Mieliśmy w firmie bardzo ciężki urządzenie do wniesienia na 2 piętro. Dwie firmy były i zrezygnowały ze zlecenie po próbach wniesienia , natomiast panowie z tej firmy ogarnęli sytuację w ciągu 20 minut 🙂 Fajnie gdyby wszystkie firmy były tak solidne . pozdrawiam

 6. Polecam firmę w 100%.Przeprowadzka sklepu przebiegla sprawnie , sprzęt dobrze zabezpieczony, panowie mili i uczynni, cena bardzo przystępna.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeprowadzki / Usługi transportowe